Promocyjne lato 2024 na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej

Data publikacji:
10 Czerwiec 2024
Odsłuchaj tekst

 

Akcja realizowana jest w sezonie letnim 2024 .  Ma na celu zaoferowanie turystom spędzającym lub planującym spędzić wypoczynek na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej,  bezpłatnych atrakcji ukazujących jej potencjał oraz możliwości spędzania czasu wolnego.

W ramach akcji turyści poznają najciekawsze miejsca na Jurze w asyście przewodnika jurajskiego, zapoznają się z bliska z codzienną pracą Grupy Jurajskiej GOPR oraz spróbują wspinaczki pod okiem wykwalifikowanych instruktorów.  

 

 

 

Warunki skorzystania z oferty w ramach akcji:

  1. Zarezerwuj minimum 3 noclegi w dowolnym obiekcie noclegowym, zlokalizowanym w północnej części Jury Krakowsko-Częstochowskiej (dotyczy Miasta Częstochowy oraz powiatów: częstochowskiego, myszkowskiego zawierciańskiego, będzińskiego oraz Miasta i Gminy Dąbrowa Górnicza) w terminie 15 czerwca – 15 września 2024 r. Aby skorzystać z promocji na gratisowe usługi turystyczne należy udokumentować pobyt w obiekcie noclegowym (minimum 3 noclegi): paragonem, rachunkiem lub fakturą VAT z podanym terminem noclegów albo potwierdzeniem rezerwacji, wystawionym przez Twój obiekt noclegowy na załączonym formularzu (POBIERZ) lub wg jego wzoru.
  2. Wybierz interesującą Cię ofertę, z której chcesz skorzystać i dokonaj jej rezerwacji przez panel rezerwacyjny. Sprawdź dostępne terminy w kalendarzu rezerwacji.
  3. Wypełnij formularz rezerwacyjny, podając swoje dane kontaktowe oraz załącz potwierdzenie rezerwacji z Twojego obiektu noclegowego (paragon, rachunek, faktura VAT albo potwierdzenie rezerwacji, dopuszczalne formaty: pdf, jpg, png) - dzięki temu będziemy wiedzieli, że spełniasz warunki skorzystania z oferty.
  4. Prześlij formularz.
  5. Po weryfikacji Twojego zgłoszenia otrzymasz potwierdzenie rezerwacji w formie email oraz sms.
  6. Na 48 godzin przed Twoją wycieczką otrzymasz przypomnienie z prośbą o ostateczne potwierdzenie Twojego udziału. Brak potwierdzenia udziału na 48 godzin przed realizacją atrakcji oznacza rezygnację z oferty, a Twoje miejsce zajmie ktoś inny.

 

 

 OFERTY PROMOCYJNE DOSTĘPNE W RAMACH AKCJI: 

 


1. BEZPŁATNA ESKAPADA Z GRUPĄ JURAJSKĄ GOPR – ZAREZERWUJ TUTAJ

 

Czym jest Jurajska Eskapada? To wyjątkowa okazja poznania pracy ratowników GOPR od środka. Uczestnicy wycieczki zapoznają się ze sprzętem wykorzystywanym do prowadzenia działań ratowniczych, w tym z  terenowymi karetkami ratunkowymi. To właśnie karetkami Grupa Jurajska GOPR przewiezie turystów w  wyjątkowe w skali całej Polski tereny wspinaczkowe na Jurze Krakowsko - Częstochowskiej.

 

2. BEZPŁATNA WSPINACZKA Z INSTRUKTOREM - ZAREZERWUJ TUTAJ

 

Jurajscy instruktorzy wspinaczki zapewnią turystom możliwość wspinaczki na różnych poziomach zaawansowania. Uczestnicy zostaną wyposażeni w kompletny sprzęt wspinaczkowy. Lekcje wspinaczki prowadzone będą przez wykwalifikowanych instruktorów z doświadczeniem w pracy z dziećmi i dorosłymi co umożliwi szybki postęp wynikający z pracy w małej grupie. Szkolenie dopasowane zostanie do umiejętności i doświadczenia uczestników.


3. BEZPŁATNE ZWIEDZANIE JURY Z PRZEWODNIKIEM - ZAREZERWUJ TUTAJ

 

Przewodnicy jurajscy zabiorą Was do najpiękniejszych zakątków Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Jakie miejsca będzie można zwiedzić? Złoty Potok , Zamek Ogrodzieniec , Gród na Górze Birów , Dolinę Wodącą, Zamek Pilcza w Smoleniu , Górę Zborów oraz Jaskinię Głęboką , Zamek Olsztyn oraz  Żarki - najciekawsze miejsca oraz historia miasta. Zobacz oferty.

 

 

ZOBACZ RELACJĘ Z PROMOCYJNEGO LATA 2023

 

 

 

REGULAMIN DO POBRANIA

POTWIERDZENIE POBYTU DO POBRANIA

 

 

WYBIERZ JURĘ NA WAKACJE!

ZAPRASZAMY!

*************************************
Zobacz inne oferty w regionie:

Akcja promocyjna „Promocyjne Lato 2024 na Śląsku Cieszyńskim" realizowana jest w od 15 czerwca do 30 września 2024r. Jest ona skierowana do turystów odwiedzających w tym czasie region Śląska Cieszyńskiego.

 

Promocyjne Lato 2024 w Krainie Górnej Odry. Do wygrania 500 voucherów, każdy o wartości 100 złotych.

 

Akcja Promocyjne Lato 2024 w Beskidach skierowana jest do turystów, którzy planują urlop w Beskidach. Warunkiem skorzystania z promocji jest spędzenie i udokumentowanie przynajmniej 3 noclegów w dowolnych obiektach noclegowych na terenie objętym akcją.

 

 

 

Wyświetlenia:  1020