Wydarzenia w pobliżu

Coleman Family Camp: Niech żyje lato!

Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Coleman Family Camp: Niech żyje lato!

Inspirujące osobowości, ogromna dawka wiedzy i praktyki oraz 5 dni wspaniałej zabawy. W lipcu 2021 odbędzie się Coleman Family Camp, czyli całkowicie nowa formuła WinterCampa. Tym razem uczestnicy całymi rodzinami wybiorą się na Jurę Krakowsko-Częstochowską pod Sokolicę do gościnnych Brandysów. Ta wyjątkowa familijna edycja to pierwsza letnia wersja tego niesamowitego wydarzenia. Dla miłośników gór to niezwykła szansa na zdobycie nowych lub udoskonalenie dotychczasowych umiejętności. A wszystko to usiane jak zwykle fantastycznymi ludźmi, warsztatami, a przede wszystkim szalenie dobrą zabawą!

Impreza z tradycjami w nowej odsłonie!

WinterCamp jest już kultową imprezą, która na przełomie stycznia i lutego odbywa się od 10 lat. Przez ten czas szkolenia z zakresu biwakowania, dobierania górskiego sprzętu, wspinaczki czy pierwszej pomocy w górach przeszło ponad 2000 osób. Co roku gromadzi nie tylko początkujących adeptów górskich wędrówek, ale również himalaistów, alpinistów, podróżników i sympatyków imprezy. W tym roku w nowej, odświeżonej, letniej formie dostarczy nam kolejnej dawki merytorycznych prelekcji i warsztatów.

Powiew świeżości w 2021!

Czując wolność po pandemii organizatorzy wychodzą naprzeciw oczekiwaniom uczestników i biwak przechodzi gruntowną przemianę na wersję znacznie cieplejszą. Letnie noce na łonie natury w namiotach wśród ludzi gór dadzą poczucie, że życie ma smak. Tu każdy rozwinie swoje pasje – podczas zajęć dla dzieci dorośli nie będą leżeć do góry brzuchem tylko aktywnie brać udział w szkoleniach.

Merytoryczna petarda

Uczestnicy biwaku, który odbędzie się w dniach 19-23 lipca, mieszkać będą w namiotach zapewnionych od Coleman Polska na polanie Będkowskiej pod Sokolicą (nieoficjalnie - Dupą Słonia) w samym sercu polskiej mekki wspinania skałkowego, czyli Jury Krakowsko-Częstochowskiej. Biorąc pod uwagę potrzeby gości organizatorzy przygotowali szereg szkoleń i prelekcji:

     • warsztaty wspinaczkowe z Michałem Królem;

     • autoratownictwo i radzenie sobie z wypadkami w górach z profesjonalnymi
        ratownikami z Bezpieczny Kazbek;

     • warsztaty z terenoznawstwa i survivalu przygotowane przez Dziką Drogę;

     • szkolenia Wojciecha Kłapci specjalisty od puchu i odzieży outdoorowej

     • prelekcja i gry integracyjne Stowarzyszenia Profilaktyki i Resocjalizacji
       AD REM

Najbardziej oczekiwanym elementem biwaku Coleman Family Camp są wieczorne spotkania z podróżnikami, przebiegające w wyjątkowej, kameralnej atmosferze. W tym roku gościem specjalnych jest Krzysztof Wielicki, który podzieli się z nami lekcjami wyciągniętymi ze swoich niezwykłych doświadczeń i zabierze nas w niezwykłą podróż!

Organizacja specjalistycznych szkoleń jest możliwa między innymi dzięki wsparciu wielu partnerów, do grona których zaliczyć można firmy takie jak: Coleman, PETZL, Pajak, Mitsubishi Motors.

Rodzinny ewenement

Wspólne biwakowanie i wiele gier integracyjnych pozwoli wzbogacić więzi rodzinne oraz zapewni niesamowity klimat. Tegoroczna edycja to spotkania postrzegane jako forma wymiany doświadczeń aktywnych rodzin z warsztatami wychowawczymi, komunikacyjnymi czy inspiracyjnymi.

Dorośli i młodzież osobno wezmą udział w pełnych szkoleniach, dzieci poznają powyższe zagadnienia w dwóch grupach wiekowych zgodnie z zasadą bawiąc-ucz. Otwarta będzie również campowa świetlica dla najmłodszych, gdzie kreatywne i ciekawe zajęcia pod okiem doświadczonych opiekunek zapewnią dzieciom niesamowitą zabawę.

Ludzie przede wszystkim

Coleman Family Camp jest jednak przede wszystkim doskonałą okazją do poznania entuzjastów górskiej turystyki i znalezienia przyjaciół na całe życie. W programie biwaku, poza wspólnymi zajęciami i prelekcjami zaplanowane są spotkania i gry integracyjne, ognisko, wieczór filmowy oraz rodzinny konkurs. Tu wykuwa się prawdziwa przyjaźń – nie może Cię zabraknąć!

Zapisy w toku, ilość miejsc ograniczona!

Dokładny plan Coleman Family Camp, opis szkoleń, kadry szkoleniowej oraz link do zapisów można znaleźć na stronie: https://colemancamp.pl/

Na mediach społecznościowych

https://www.facebook.com/colemanfamilycamppl

https://www.instagram.com/colemanfamilycamp/

pojawiają się aktualne informacje o prelegentach, warsztatach, partnerach, konkursach i pozostałych atrakcjach. Zachęcamy do odwiedzenia!

Pobyt można opłacić bonem turystycznym, a przyjazdy grupowe wiążą się z atrakcyjnymi zniżkami.

 

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  223
Lokalizacja:

Ul. Będkowice


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Park krajobrazowy
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
Polish Outdoor Group Gram Events Coleman
Data wydarzenia: 
19/07/2021 - 23/07/2021
Kontakt:
Telefon komórkowy: +60 407 148 8

Strona internetowa: https://colemancamp.pl/
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Inne
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX