Wydarzenia w pobliżu

FERIE 2023 W ŁAZACH PEŁNE ATRAKCJI

Miejscowość:
Łazy
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

W nadchodzące ferie nikt nie będzie się nudzić, każdy będzie mógł wybrać coś ciekawego dla siebie – z takiego założenia wychodzi samorząd Łaz przygotowując ofertę dla dzieci i młodzieży zostającej w domu na czas zimowej przerwy w nauce.

Tegoroczny program jest obszerniejszy, bogatszy niż jeszcze rok temu. I to nie tylko ze względu na koniec pandemii – podkreśla Anna Gorgoń, kierowniczka Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Zdrowia w Urzędzie Miejskim w Łazach. Ofertę warsztatów i zajęć przygotowały: Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Łazy, Wydział Rozwoju i Komunikacji Społecznej UM Łazy, czyli popularny KTS. To chociażby warsztaty psychologiczne, twórcze, kulinarne, przygotowywania naturalnych kosmetyków, pracy z drewnem czy językowe. Swoje propozycje ma OSiR z lekcjami pływania i darmowym wejściem do Parku Wodnego „Jura” w Łazach. Nowością są półkolonie organizowane wspólnie z Jurajską Akademią Sportu – dodaje Anna Gorgoń.

Zarówno w pierwszym tygodniu ferii, jak i w drugim przygotowaliśmy bogatą ofert zajęć edukacyjno–kulturalnych. Nie zabraknie warsztatów rękodzieła organizowanych pod hasłem „Prezent dla Babci i Dziadka”, spotkań naukowych z „szalonym chemikiem” oraz na koniec spektakl kabaretowy dla całych rodzin – zachęca Grzegorz Piłka, dyrektor Miejskiego Ośrodka Kultury w Łazach.

Dokładne informacje o przygotowywanych atrakcjach znajdziemy na plakatach wywieszonych w budynkach samorządowych oraz w internecie.

https://www.facebook.com/GminaLazyOfficial/?ref=ts&fref=ts

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  51
Lokalizacja:

Ul. Kościuszki 5
42-450 Łazy
Gmina: Łazy
Powiat: zawierciański


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W mieście
Kategoria: 
Wydarzenia

Organizator: 
Miejski Ośrodek Kultury
Data wydarzenia: 
16/01/2023 - 28/01/2023
Kontakt:
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Inne, Warsztaty
Dodaj do planera
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX