Smakowitości w Leśniowie

Autor:
zgj
Data publikacji:
27 Lipiec 2018
Odsłuchaj tekst

Co powiecie na bubble wafle, czyli bąbelkowe gofry w kształcie rożka? W środku lody, bita śmietana i różne dodatki. Ten specjał to znak rozpoznawczy nowego punktu gastronomicznego w Żarkach o nazwie Jako Tako, nieopodal bramy sanktuarium leśniowskiego.

Jako Tako Leśniów znajduję się na ulicy Źródlanej 1 w Żarkach, w sąsiedztwie Przystani Leśniów. W ofercie: lody gałkowe, napoje, fast food i jedyne w okolicy bubble waffle - Bubble wafle to bąbelkowe gofry w kształcie rożka, którym znajduję się gałka lodów, bita śmietana i wybrane dodatki – opowiada Paulina Stępień, współwłaścicielka Jako Tako w Leśniowie – Warto dodać, że bubble są serwowanie są w trzech smakach: kokosowym o nazwie raffaello, czekoladowym oraz w wersji bardziej fit z owocami.
Istnieje możliwość zamówienia kawy lub herbaty do pysznego deseru.

Na miejscu dostępne są nie tylko słodkości. Jest i coś bardziej konkretnego na ząb. W ofercie dla głodnych klientów: frytki, hamburgery, zapiekanki, hot-dogi i chicken burgery. - Zapraszamy codziennie do godziny 19.30, czasami nawet i dłużej, oczywiście, jeżeli warunki pogodowe pozwalają na serwowanie lodów – zaprasza Paulina Stępień.

Jako Tako
Ul. Źródlana 1
42 – 310 Żarki
Czynne od połowy kwietnia do października, od 10.00 do 20.00
Fb: Jako Tako Leśniów

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  3
Pogoda
Katowice