Zakończenie Juromanii 2021!

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
21 Wrzesień 2021
Odsłuchaj tekst

 

Mimo nie do końca sprzyjającej aury pogodowej, Święto Jury Krakowsko-Częstochowskiej było bardzo udane i pełne niezapomnianych wydarzeń i chwil!

A wszystko to dzięki pozytywnej enegrii Juromaniaków, dla których żadne warunki atmosferyczne nie są przeszkodą dla dobrej zabawy i coraz głębszego poznawania wyjątkowego regionu Jury Krakowsko-Częstochowskiej i Szalku Orlich Gniazd!

Za udział w naszym przepięknym święcie dziękujemy Wam wszystkim bez wyjątku! Organizatorom wydarzeń w poszczególnych lokalizacjach, przybyłym oficjelom, rycerzom, damom dworu, grupom muzycznym, rekonstruktorom i wystawcom, blogerom, obsłudze medialnej oraz tym wszystkim, którzy troszczyli się, aby przybyłym gościom nie zabrakło ni jadła ni napoju! Jesteście wspaniali! Wasza energia rozgrzała każdego!

Dziękujemy wszystkim odwiedzającym! ilość zdjęć, filmów i relacji w mediach społecznościowych, na których nas oznaczaliście, była wręcz przytłaczająca! Ale to tylko oznacza, że Wam się podobało, mimo, że pogoda płatała w tym roku straszne figle! ;)

Zapraszamy do obejrzenia wszystkich relacji naszego "lotnego" reportera z całej imprezy! Wszystkie filmy dostępne są na naszym kanale YouTube! -> LINK

Poniżej na zachętę prezentujemy kilka naszym zdaniem najciekawych filmów z imprezy! Dziewczyny i chłopaki z ekipy medialnej w tym roku dali z siebie naprawdę wszystko! :)

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  76
Pogoda
Katowice