JUROMANIA 2022 - POCZUJ SMAK HISTORII!

Autor:
Związek Gmin Jurajskich
Data publikacji:
08 Czerwiec 2022
Odsłuchaj tekst

Witajcie drodzy Juromaniacy!

W dniu wczorajszym odbyło się długo oczekiwane spotkanie inaugurujące główną fazę prac nad tegoroczną edycją naszego jurajskiego festiwalu!  Oficjalnie zatwierdzone zostało hasło tegorocznej imprezy, które dumnie brzmi: POCZUJ SMAK HISTORII!

Jesteśmy przekonani, że tegoroczne hasło pozwoli rozwinąć skrzydła i wodze fantazji wszystkim organizatorom, gdyż jak powszechnie wiadomo intotnych dla naszego kraju wątków historycznych na Jurze nigdy nie brakowało... i nie mówimy tu tylko o jurajskich zamkach ze Szlaku Orlich Gniazd!

A zatem drodzy miłośnicy Juromanii... Nie trudno się domyślić, że będzie bardzo efektownie... będzie zapewne mocno historycznie i rekonstrukcyjnie... ale i ze smakiem! 

My oczywiście pracujemy od teraz jak mróweczki, aby jak najszybciej dostarczyć Wam kompleksowy program imprezy i przygotować wszystkie niezbędne aspekty, dzięki którym jeszcze bardziej pokochacie Jurę! 

Pamiętajcie... w tym roku świętujemy w dniach 16-18 września Jesteśmy przekonani, że to będzie historyczne wydarzenie na Jurze!

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  433
Pogoda
Katowice