Badanie potrzeb (Źródła Czarnej Przemszy)

Data publikacji:
05 Wrzesień 2022
Odsłuchaj tekst

Badanie dotyczące zagospodarowania Źródeł Czarnej Przemszy, terenu leżącego na Szlaku Orlich Gniazd. Badanie prowadzone w ramach projektu Zielone Zawiercie realizowanego przez Fundację Sendzimira w partnerstwie z Miastem Zawiercie.

,,Zależy nam, by teren do tej pory dość zaniedbany, został na nowo opracowany w porozumieniu z mieszkańcami okolic oraz przedstawicielami lokalnych organizacji krajoznawczych. Pierwszym etapem tworzenia koncepcji jest badanie jak mieszkańcy, turyści i przedstawiciele organizacji działających na terenie Jury widzą ten teren, jakie są jego atuty, jakie funkcje powinien spełniać, co wymaga poprawy. Następnie 7 października odbędzie się otwarte spotkanie inaugurujące proces tworzenia nowej koncepcji zagospodarowania, na którym zostaną przedstawione wyniki badania, a 8 i 9 października będziemy w trakcie całodniowych warsztatów pracować pod okiem doświadczonych architektek nad rozwiązaniami''.

Prosimy o wypełnienie formularza dotyczącego sposobów użytkowania okolicy Źródeł Czarnej Przemszy oraz potencjalnych zmian, jakie mogą zostać w nim przeprowadzone. Badania stanowią drugi etap konsultacji społecznych prowadzonych przez Fundację Sendzimira i Urząd Miasta Zawiercie w związku z realizacją projektu “Zielone Zawiercie - partycypacja dla przyrody w mieście”, finansowanego z Funduszy EOG. Państwa odpowiedzi są bardzo ważne, gdyż pozwolą poznać oczekiwania mieszkańców i mieszkanek Zawiercia względem tego terenu.

Zachęcamy do wzięcia udziału w badaniu. Prosimy o wypełnienie ankiety .

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScU4SZALLTpJoHtGtyLUBIsMQmCw5OEUyJWfapcz5Klbd7TyQ/viewform

 

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  5
Pogoda
Katowice