Hotel Natura Residence **** Business & SPA

Miejscowość:
Siewierz
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera
Hotel Natura Residence Business & SPA **** znajduje się w Siewierzu, jego lokalizacja pozwala na szybką komunikację na trasach: Katowice-Warszawa A1 oraz szybki dostęp do lotniska w Katowicach-Pyrzowicach (10 km). Hotel oferuje usługi SPA. Mitologia rzymska mówi, że bogini piękna i miłości Wenus narodziła się z morskiej piany. Tak więc woda zawsze była początkiem, głównym składnikiem i pierwiastkiem dbającym o dobre i prawdziwe piękno każdego z nas.
 
Po męczącym dniu można zrelaksować się w pięknie urządzonym spa Natura Waters z nowoczesnym basenem, jacuzzi, kompleksem saun z widokiem na las i jezioro oraz bogatą gamę zabiegów pielęgnacyjnych. Wizyta w hotelowym spa uwalnia umysł od zgiełku myśli, a ciało ma kojący relaks. Jest to optymalne miejsce do relaksu i witalności.
 
Malownicze położenie hotelu w lesie, nad dopływem zbiornika Przeczyce, gwarantuje spokój, ciszę i relaks. Obszar obfituje w bogatą florę i faunę, co jest niezwykłą atrakcją turystyczną. Pomiędzy lasami i ponem panuje sprzyjający mikroklimat
 
Dzięki tym zaletom hotel „Natura Residence” jest idealnym miejscem do organizacji zarówno szkoleń, spotkań biznesowych, jak i weekendowego wypoczynku.
 
 
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  111
Lokalizacja:

Ul. Sucha 4
42-470 Siewierz
Gmina: Siewierz
Powiat: będziński


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
W lesie
Kategoria: 
Zdrowie i Uroda

Kontakt:
Strona internetowa: www.naturaresidence.pl
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  SPA, Day SPA

Dostępność Całoroczny
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Siewierz
0.96 km
Siewierz
1.92 km
Mierzęcice
3.97 km
Gastronomia w pobliżu
Siewierz
0.78 km
Siewierz
0.83 km
Siewierz
1.14 km
Siewierz
1.25 km