Gościniec Zaklasztorze

Miejscowość:
Żarki
Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Gościniec Zaklasztorze
Eleganckie pokoje z łazienkami, sala biesiadna do 50 osób, zagospodarowane podwórko z placem zabaw i miejscem do wypoczynku to podstawowe zalety nowego obiektu noclegowego Gościniec Zaklasztorze w jurajskiej Gminie Żarki.
Dwa pokoje dwuosobowe na parterze przystosowane pod potrzeby osób niepełnosprawnych, sześć pokoi na piętrze, w tym dwójki, trójki oraz dwa typowo rodzinne mogące przyjąć do 5 osób. Łącznie przygotowano 25 miejsc noclegowych. Każdy pokój z łazienką wyposażony jest w mini lodówkę, czajnik elektryczny oraz telewizor. Gościniec Zaklastorze zapewnia komfortowy wypoczynek. Jest przytulny i elegancki. Ulokowany w pewnej odległości od centrum jurajskiego miasteczka, ale w dogodnym położeniu w stosunku do ścieżek rowerowych, szlaków pieszych i Klasztoru Ojców Paulinów w Żarkach Leśniowie. Stanowi doskonałą bazę wypadową w kierunku jurajskich zamków w Olsztynie, Bobolicach, Mirowie, czy Ogrodzieńcu.
Gościniec otacza rozległe podwórko z zagospodarowanym ogrodem. Drzewa owocowe i krzewy, kwiaty i jurajskie sosny dodają uroku temu miejscu. Zaskoczeniem dla gości mogą się okazać zielone skrzynki, w których rosną warzywa i zioła. Jeśli tylko mają ochotę, mogą korzystać z tego podręcznego zieleniaka. Na posesji wydzielono parkingi oraz przestrzenie do wypoczynku. Jest altana, grill, miejsce na ognisko. Powodzeniem wśród najmłodszych z pewnością będzie się cieszył plac zabaw, rozkładany basen na czas letnich upałów oraz trampolina.
- Oferujemy pobyty dla gości indywidulanych, rodzin, grup do 25 osób. Mile widziani są u nas pasjonaci i rowerów i wspinaczki, ale i wszelkich innych aktywnych form wypoczynku – wylicza Karol Podlejski, właściciel Gościńca Zaklasztorza. – Jeśli jest tylko zainteresowanie zapewniamy śniadanie, czy obiadokolacje. Jeśli jednak ktoś chce sam przygotować dla siebie posiłek, to na każdym poziomie znajduje się w pełni wyposażona kuchnia.
Na parterze została udostępniona elegancka sala biesiadna. – Jest przystosowana do organizacji przyjęć okolicznościowych. Wychodzi się z niej bezpośrednio na taras z tyłu gościńca – informuje gospodarz. – Zapraszamy do rezerwacji, chętnie pomożemy w zorganizowaniu wypoczynku lub przyjęcia.

Info:
Gościniec Zaklasztorze
Ul. Serwin 20, 42 – 310 Żarki
Tel. 608 877 722
mail: annapodlejska@jurajskiepokoje.pl
Fb: Gościniec Zaklastorze

 

Wyświetlenia:  459
Lokalizacja:

Ul. Serwin 20
42–3 Żarki
Gmina: Żarki
Powiat: myszkowski


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Inny
Kategoria: 
Noclegi

Kontakt:
Telefon: +48 797 487 612
Telefon komórkowy: +48 608 877 722
Social media: 
Facebook: https://www.facebook.com/Go%C5%9Bciniec-Zaklasztorze
Informacje ogólne:
Dostępność Całoroczny
Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
W pobliżu
Żarki
0.66 km
Żarki
0.93 km
Zakwaterowanie w pobliżu
Żarki
0.75 km
Żarki
0.80 km
Wydarzenia w pobliżu
Złoty Potok
2022-07-10
9.92 km
Zapraszamy na koncert w Złotym Potoku !!
Włodowice
2022-08-14
11.11 km
Letni Jurajski Festiwal Muzyczny tym razem zawita do Włodowic !!
Olsztyn
2022-07-21
14.27 km
Nad jurajskimi gminami Olsztyn i Janów już po raz piąty będzie można podziwiać niezwykłe balonowe widowisko. Sportową rywalizację ekip balonowych uświetnią nocne pokazy balonów.
Olsztyn
2022-07-15
14.44 km
VI Jurajski Festiwal Sztuki i Wina. W programie m.in. wystawcy wina i rękodzieła, gry i zabawy dla dzieci.
Olsztyn
2022-07-17
14.44 km
MUNIEK I PRZYJACIELE uświetnią VI Jurajski Festiwal Sztuki i Wina 2022 w Olsztynie