Winnica Zagardle

Odsłuchaj tekst
Dodaj do planera

Winiarskie gospodarstwo rolne Winnica Zagardle znajduje się w miejscowości Szczodrkowice, przysiółek Zagardle, około 12 km od Krakowa w województwie Małopolskim. Winnica, zlokalizowana pomiędzy Cianowicami, Rzeplinem i Skałą na malowniczej Jurze Krakowsko-Częstochowskiej ma obecnie powierzchnię 1 ha.
Usytuowanie winnicy jest bardzo korzystne. Doskonała gleba wapienno-gliniasta o idealnej strukturze dobrze wpływa na jakość i aromat winogron. Dzięki temu powstające z nich polskie wina są całkowicie niepowtarzalne. Jakość naszych produktów potwierdzają liczne nagrody przyznawane na corocznych, krajowych i międzynarodowych konkursach winiarskich.Serdecznie zapraszamy do wspólnego zwiedzania winnicy i serowarni Zagardle. Mamy nadzieję, że nasze malownicze gospodarstwo przypadnie Państwu do gustu równie dobrze, jak wyjątkowy smak polskiego wina oraz serów farmerskich naszej produkcji, które zaserwujemy w trakcie degustacji. Wycieczki po winnicach stają się coraz bardziej popularne, a my zachęcamy do naniesienia Winnicy Zagardle na Państwa szlak!

Serdecznie zapraszamy Państwa do zwiedzania naszego gospodarstwa, winnicy, winiarni i serowarni. W tych szczególnych dla nas miejscach chętnie podzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem, opowiadając o uprawie winorośli, produkcji wina, sera oraz wędlin.

Wizyta w naszej winnicy wraz z degustacją trwa ok. 2,5 -3 h. Wszystko prowadzone jest w języku polskim.

 

źródło:http://winnicazagardle.pl/degustacja-wina-oraz-zwiedzanie-winnicy-krakow-polska-winnica-zagardle/

 

Twoja ocena:
Ocena: 0.0 (Oddano 0 głosy)
Wyświetlenia:  43
Lokalizacja:

Ul. Szczodrkowice 235


Region turystyczny: 
Jura Krakowsko-Częstochowska
Lokalizacja: 
Na wsi
Kategoria: 
Oferta Turystyczna

Kontakt:
Telefon: +48 696 065 921

Social media: 
Informacje ogólne:
Rodzaj obiektu:  Bliżej natury, Inne
Trasa
Trasa
Szlak znakowany
Do startu
Do mety
PDF
KML
GPX
Pogoda
Katowice
Zakwaterowanie w pobliżu
Ojców
5.54 km
Gastronomia w pobliżu
Skała
5.32 km
Wielka Wieś
5.50 km
Ojców
5.54 km